Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Škola smyku Vysoké Mýto | | Škola smyku

Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku Sosnová
4.12.2011
Škola smyku Most
4.12.2011

Škola smyku Vysoké Mýto

Město Vysoké Mýto je spjato s motoristickým průmyslem. Dříve se na jeho území vyráběly autobusy značky Karosa, které jsou dnes známé jako Iveco Czech Republic. To ale není jediné, co má Vysoké Mýto společné se silnicemi.

Město Vysoké Mýto je spjato s motoristickým průmyslem. Dříve se na jeho území vyráběly autobusy značky Karosa, které jsou dnes známé jako Iveco Czech Republic. To ale není jediné, co má Vysoké Mýto společné se silnicemi.

Ve Vysokém Mýtě čeká na řidiče také zajímavá škola smyku. Škola smyku Vysoké Mýto může splnit minimálně dva účely. Ten první je adrenalinový, dobrodružný, prostě zážitek. Při škole smyku řidiči ucítí pořádný adrenalin, za volantem si mohou hodně co vyzkoušet a užít si zážitkové chvíle. Druhý účel je praktický. Každý řidič, který se rozhodne, že školu smyku absolvuje, získá řadu zkušeností a cenných poznatků, které se mu budou za volantem pořádně hodit.

Dnes a denně slyšíme a vidíme všude okolo nás jednu dopravní nehodu za druhou. Škola smyku Vysoké Mýto se tomu snaží zabránit. A pro řidiče škody minimalizovat. Odborníci připraví řidiče na složité situace za volantem a ve formě speciálních kurzů je vyškolí co možná nejlépe, aby krizové situace dokázali zvládnout.

Naučí je nejen, jak zvládat smyky, nepřehledné situace, ale také chvíle plné stresu, strachu a nervozity. Škola smyku Vysoké Mýto je ideálním základem pro každého zodpovědného řidiče.

Škola smyku Vysoké Mýto probíhá na speciálních cvičištích s kluznými plochami. Ve Vysokém Mýtě je možnost využití kurzu pro off road vozidla, kde je zkrácen výcvik na kluzných plochách a doplněn o výcvik na terénní off road trati. Na rovinkách, v zatáčkách i na kopcích si tak řidiči mohou vyzkoušet slalomy, brzdění, vyhýbací manévry a řadu dalšího.

Stejně tak tato škola smyku nabízí kurzy pro motocykly, kde se řidiči mimo jiného naučí vyhýbací manévry, vyhnutí se v zatáčce bez brzdění, brzdění v zatáčce či brzdění ve vysoké rychlosti. Tyto zkušenosti jsou k nezaplacení.

admin
Lorem lipsum dolor odkaz pokračování

Comments are closed.