Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Kurz bezpečné jízdy

Kurz bezpečné jízdy

Dnes a denně jsou noviny, televizní zprávy, rádiová hlášení i internet plné zpráv, kde se stala jaká nehoda, kolik aut se srazilo, kolik lidí zase muselo zaplatit životem. Zbytečně.

Spousta lidí dělá za volantem, co může, celý život dodržují předpisy, jezdí tak, jak je psáno a dáno. Ani to ale někdy stačit nemusí. Stačí jen, aby za volant sedl nějaký šílenec, a o nebezpečí je postaráno.

Co vám kurz bezpečné jízdy dá?

Jak se v takovéto situaci chovat? Jak zabránit hrozícímu nebezpečí? Co dělat v případě krizových situací? Za volantem se řeší těžko. Natrénovat se nedají. Lidé je většinou nemají pod svou kontrolou. Zcela to nejde, ale částečně se o to mohou pokusit.

Dříve jen adrenalinový zážitek v podobě školy smyku totiž za poslední léta změnil poslání. Už se nejedná jen o chvíle plné adrenalinu, při kterých se vám zvedá tep. Dnes je kurz bezpečné jízdy tím, co může řidičům zachránit život. A nejen jim, i jejich blízkým a spoustě dalších lidí.

V čem vám kurz bezpečné jízdy pomůže?

Absolventi kurzu se neučí, jak se chovat v krizových situacích, jak je zvládat, jak je řešit. Přímo v praxi jim ukáže, co s volantem v nebezpečí udělat. Automobil není hračka. Jeho ovládání není na dálkový ovladač. Často se jedná o nezvladatelný stroj, který v krizových situacích nejde ovládat. Se kurzem bezpečné jízdy ale řidiči zjistí, co mohou udělat, aby nebezpečí zmírnili nebo odvrátili úplně.

Žádné trénování smyků na parkovišti, žádné zkoušení zvládání krizových situací během plného provozu na hlavním tahu, škola smyku se odehrává na speciálně určených místech. A hlavně pod dohledem odborníků, kteří přesně vědí, co mají učit a jak mají klienty naučit školu smyku ovládat co možná nejlépe.

Nebezpečí na silnici se zabránit nedá. Nehody se dějí na parkovišti, na hlavní silnici, na křižovatce, na dálnici, nehody se dějí všude. Kurz bezpečné jízdy je i vhodnou obranou, naučí řidiče řešení krizových situací, procvičí jejich reakce, přinese do života řidičů nové znalosti, které jim jednou mohou zachránit za volantem i život.

Kurz není povinný, ovšem je nesmírně důležitý. A každý zodpovědný řidič by jej měl absolvovat. Škola smyku naučí řidiče uvažovat i jinak, zodpovědně. A navíc, stále je to pořádný adrenalin, který spousta řidičů uvítá ve formě dárkového poukazu. Podívejte se kde kurz koupit.