Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Školy smyku v ČR

Školy smyku v ČR

Aut na silnicích stále přibývá, bohužel však roste i počet dopravních nehod. Spousta řidičů jezdí zodpovědně, dává si pozor, nehodám se ale nevyhne. Ať už vinou svou či vinou řidičů nezodpovědných, kteří značně situaci komplikují.

Tak či tak, obě skupiny řidičů by měly vědět, že autoškolou vzdělávání za volantem nekončí. Pokud někdo chce být vzdělanější ve škole, pokračuje na vysokou, pokud někdo chce povýšit v práci, absolvuje různé kurzy či školení. Pokud někdo chce být lepším řidičem, může využít kurz škola smyku.

Naučte se zvládat nestandardní situace na silnici

Škola smyku naučí řidiče mnoho. Jeho účastníci začnou pohlížet na situaci na silnicích jinak. Naučí se, jak se chovat v krizových a rizikových situacích, ještě předtím se ale naučí, jak se do takovýchto situací vůbec ani nedostávat. A pokud už se do nich dostanou, budou vědět, co dělat, co nedělat, jak se správně zachovat a jak situaci co nejlépe zvládnout. Kurzy škola smyku jsou velmi naučné, navíc se jedná o zajímavý adrenalinový zážitek, který bývá často věnován ve formě dárku. Ať už se jedná o školy smyku v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové, Příbrami, Ostravě či Jihlavě.

Kde najdete polygony


Škola smyku Most

Škola smyku Most nabízí čtyři kluzné plochy, kde účastnící mohou testovat své schopnosti a dovednosti. Jedná se o rovinku, zatáčku, kopec končící zatáčkou a kluznou plochu s úhybnou deskou. V Mostě nechybí ani příčné vodní bariéry, aquaplaningová dráha či tři učebny. A navíc je zde možnost pronájmu celého okruhu, tedy Autodromu Most.


Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku Vysoké Mýto nabízí dvě učebny, tři kluzné plochy, tedy zatáčku, rovinku a kopec končící zatáčkou, kde probíhá výcvik v obou směrech. Nechybí ani příčné vodní bariéry, měření rychlostí či ostřikování ploch.


Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram probíhá na pevném polygonu se speciálně upravenými plochami nebo také na polygonu mobilním. Na něm je možno kurz absolvovat po celé republice. Takovýto kurz se odehrává na speciálních kluzných foliích.

Škola smyku Ostrava

Škola smyku Ostrava a jeho polygon je vybaven nejmodernějšími evropskými technologiemi. Probíhá zde skrápění ploch speciálními tryskami, na návštěvníky čeká kruhová smyková plocha, aquaplaningová vana nebo hlavní přímá smyková plocha. Centrem kurzu je speciální smyková deska, jediná u nás, která simuluje náhlý smyk vozidla.

Škola smyku Jihlava

Škola smyku Jihlava obsahuje výcvikové plochy s asfaltovým povrchem, aquaplanningovou vanu i kluzné plochy. Děti zase uvítají dětské hřiště.

Škola smyku Sosnová

Škola smyku Sosnová připravil výcvikové plochy s asfaltovým povrchem, kluzné plochy i zatáčku, v jeho repertoáru nechybí ani aquaplanningová vana či výcviková plocha pro offroadové vozy, kde na účastníky čeká křížení náprav, boční náklon i offroad schody. Škola smyku Sosnová aktuálně nedostupné