Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.smykem.cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Škola driftu

Škola driftu

Škola driftu Easydrift

Ať již hledáte vhodný dárek pro své blízké nebo přátele s kladným vztahem k vůni benzínu a spálených pneumatik nebo si chcete trochu motoristického adrenalinu užít sami, je škola driftování tou nejlepší možnou volbou.

Proč je driftování tak skvělé?

Odpověď na tuto otázku je snadná: driftování je zkrátka nesmírně zábavné. Každý, komu se zrychlí tep pokaždé, když vidí krásné silné auto, určitě potvrdí, že není moc krásnějších pocitů než jsou ty, které zažívá řidič ovládající nezkrotnou sílu řvoucího motoru pod kapotou. A právě to nám nabízí škola driftu Easydrift.

Driftování na trati, která je k tomu přímo určená, a navíc pod dohledem zkušeného profesionála a v autě stvořeném pro driftování, je navíc bezpečné. Kromě toho neriskuje řidič poškození nebo přílišné opotřebení svého auta, o nevítané pozornosti dopravní policie ani nemluvě.

Škola driftu Easydrift

Ve škole driftu dostane řidič k dispozici speciálně vytuněné auto Hyundai optimalizované právě pro driftování. Na chvíli se můžete stát akčním hrdinou a zanechávat za sebou stopu spálené gumy. Pocítí přitom maximální adrenalin a získá zážitek, na který ještě dlouho nezapomene.

Kromě toho je lekce driftování užitečná i pro vytříbení řidičových schopností a dovedností. V podobě školy driftování se tak spojuje příjemné s užitečným.

Co škola driftu obnáší

Driftování si může vyzkoušet každý, kdo už dovršil 18 let a vlastní platný řidičský průkaz. Při cestě za zážitkem si stačí domluvit termín a dostavit se na místo v Ostravě. Zkušený instruktor potom provede řidiče prvotním zaškolením a ukáže mu vše, co je potřeba. Hned poté se může řidič vydat na trať plnou zatáček a míst umožňujících efektní a skvěle zábavné driftování.

Není přitom problémem svézt i řidičův doprovod, a i jemu tak umožnit pocítit vzrušení z divoké jízdy. V neposlední řadě je velkou školou a zkušeností i to, vyzkoušet si driftování jako spolujezdec opravdové špičky svého oboru. Škola driftu Easydrift, to je bezpečnost, profesionalita, a především skvělá zábava.