Škola smyku Praha

Škola smyku Brno
24.9.2011
Škola smyku Příbram
4.12.2011

Škola smyku Praha

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.

Už dlouho se o tom mluví. Leč zatím marně. Ač je Praha naším hlavním městem s více než milionem obyvatel, polygon na školu smyku v jejím „repertoáru“ stále chybí.

Praha má téměř vše, co si obyvatelé, turisté či obchodníci mohou jen přát. Praha je městem neomezených možností. Pokud by se hovořilo o tom, co Praze stále chybí, a co jí chybí dost podstatně, byla by to právě škola smyku Praha.
Význam školy smyku v posledních letech stále více a více sílí. Škola smyku je u nás v Mostě, v Sosnové, v Ostravě či v Jihlavě. Škola smyku v Praze však stále není. A to se najde spousty míst, kde by nová škola smyku Praha mohla vyrůst. Tak třeba Kbely, Letňany, Letná či rozlehlý stadion na Strahově.

Hlavně v dnešní době, kdy se silnice jen hemží nehodami, jsou školy smyku potřebné. Nejen, že řidiči poznají nový náhled na celou situaci, naučí se také předvídat krizové situace a pokud se do nich dostanou, budou je schopni řešit. Škola smyku může mít cenu zlata. I proto se volá po vybudování polygonu školy smyku v Praze.

Praha je moderní město. A bylo by příjemné, kdyby měla i moderní polygon. Stále se však hledá nějaký provozovatel, který by v Praze školu smyku vybudoval. Na co by se pražská škola smyku mohla těšit? Vzhledem k tomu, že by byla nová, byla by také moderní, doplněna o nejmodernějším technologie. Výcviková plocha s asfaltovým povrchem, aquaplanningová vana, speciální plocha s nezpevněným povrchem, to by v pražské škole smyku chybět rozhodně nemělo.

K tomu by určitě vyrostla nová učebna, restaurace a moderní centrum by bylo na světě. Nejen, že by se zde lidé naučili novým věcem, také by si užili spousty zážitků a adrenalinu.

admin
admin
Lorem lipsum dolor odkaz pokračování

6 Comments

 1. admin napsal:

  Porta turpis, porttitor et urna. Pellentesque tincidunt tempor ultrices, porttitor, augue? Non! Augue auctor? Ac ultrices mauris et? Ultrices adipiscing porta aenean nascetur sed, egestas natoque duis. Et, ut odio! Nisi mus. Pulvinar nascetur! Lectus, rhoncus, sagittis ut elit dis scelerisque dignissim turpis ut mid dictumst eros auctor! Ac ultrices vel augue amet dapibus, mauris ut tincidunt, amet. Parturient phasellus, cras pellentesque nascetur, mid habitasse lundium! Nunc rhoncus vel est.

  • admin napsal:

   Aenean massa porttitor hac cursus aliquet, amet massa pulvinar velit. Porta adipiscing scelerisque habitasse? Amet lacus elit pid a ultricies lundium sed habitasse sociis, tincidunt natoque cras. Eros? Tristique, mus vel ridiculus lundium nec!

   • admin napsal:

    Cum porttitor! Et? Dapibus magna non in nec sit elementum ultricies, auctor. Montes aenean porta?

  • admin napsal:

   Nisi penatibus enim, mid duis sagittis, augue hac et enim tincidunt egestas ridiculus, tortor. Ut nec, aliquet in, purus scelerisque, integer non, facilisis amet magna aenean sociis dictumst.

 2. EyesOnTutorials napsal:

  Rhoncus, integer turpis a mattis, tortor proin vel aliquet? Vut! Augue ac, urna! Hac, magna rhoncus porttitor, dapibus mus placerat phasellus lundium risus porta augue platea penatibus purus elementum? Rhoncus auctor adipiscing, phasellus odio tincidunt tempor? A sed urna, porttitor nascetur! Vel odio mattis! Et nascetur ut et aenean, magnis lundium vel ac. A scelerisque et in turpis in, tincidunt nisi ut, mauris sit odio? Aliquet proin a? Lundium.

 3. EyesOnTutorials napsal:

  Nisi penatibus enim, mid duis sagittis, augue hac et enim tincidunt egestas ridiculus, tortor. Ut nec, aliquet in, purus scelerisque, integer non, facilisis amet magna aenean sociis dictumst.